Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak wybrać medal sportowy

2020-01-07
Jak wybrać medal sportowy

Jak wybrać medal sportowy?

 

Medale to klasyczny sposób wyróżnienia zwycięzców w zawodach różnego typu. Odznaczenia te najczęściej kojarzą się z nagradzaniem osiągnięć sportowych. Organizatorzy wydarzeń powinni zadbać o to, aby wszelkie trofea i medale były wykonane z trwałych materiałów, a projekty odpowiadały rodzajowi imprezy.

 

Medale sportowe i okolicznościowe

 

Medal może uhonorowywać zarówno zwycięzców zawodów szkolnych, igrzysk sportowych, jak i stanowić rodzaj odznaczenia dla osób zajmujących się np. działalnością charytatywną. Wybierając trofea tego typu, należy najpierw ustalić kilka istotnych kwestii, takich jak:

 

  • typ imprezy, na której potrzeby kupowane są nagrody,

  • jeśli wydarzenie ma charakter sportowy, to jakiej dyscypliny dotyczy,

  • wybór kolorów medali, które odpowiadają kolejnym miejscom na podium,

  • rodzaj materiału wykonania,

  • kształt — medal nie musi być okrągły,

  • personalizacja — np. grawer z nazwiskiem nagradzanego, informacje o dacie i miejscowości, gdzie ma miejsce dana impreza.

 

Określając powyższe wytyczne, można szybko ustalić, jaki typ medalu jest odpowiedni i przejść do poszukiwań tego modelu.

 

Medale dla biegaczy i inne rodzaje wyróżnień

 

Wybierając nagrody dla zwycięzców wydarzeń sportowych należy pamiętać, że istnieją specjalne wzory na okoliczności takie jak:

 

 

Warto również wiedzieć, iż nieodłącznym elementem medali sportowych są wstążki, na których zostają one zawieszone. Ten detal jest w stanie jeszcze bardziej ponieść prestiż nagrody. Istnieją różne możliwości, jeśli chodzi o wybór takiej szarfy — jednokolorowe, z nadrukowanym napisem, wzorem lub dowolnym projektem dostarczonym przez organizatora zawodów. Kupując medale, trzeba też zainwestować w odpowiednie etui. W końcu zawodnicy powinni mieć specjalne miejsce, gdzie mogliby przechowywać zdobytą nagrodę. Dbałość o szczegóły ma w tym przypadku istotne znaczenie.

 

 

Duża różnorodność produktów

 

Medale sportowe występują w wielu kolorach, wzorach i są wykonywane z różnych tworzyw. Właśnie dzięki temu każdy Klient może znaleźć rozwiązanie, które w pełni odpowiada jego indywidualnym potrzebom. Nagrody tego typu występują w rozmiarach średnic od 35 mm do nawet 70 mm. W przypadku jakichkolwiek trudności lub wątpliwości związanych z podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej personel Kaja Sport służy profesjonalnym doradztwem.

Zaufane Opinie IdoSell
4.66 / 5.00 2193 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Wszystko ok!!
2024-04-07
Superszybko, sprawnie i bez problemów. Polecam wszystkim!!!
pixel