Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kije Nordic Walking

( ilość produktów: 11 )

Kijki nordic walking

Kijki nordic walking są niezbędnym gadżetem do maszerowania i chodzenia. Niektórzy stosują je też podczas wycieczek pieszych, ale wtedy lepiej wybrać kijki trekkingowe w góry. Zalety ruchu na świeżym powietrzu znane są od dawna, a dzięki kijkom do nordic walking od kilku lat na nowo odkrywają je również seniorzy. Rytmiczny marsz z kijami jest dobry dla osób w każdym wieku, ponieważ nie obciąża stawów, angażując niemal wszystkie mięśnie. Ponadto poprawia kondycję i samopoczucie, a nawet koryguje wady postawy. Podstawą udanego treningu są jednak dobre kijki do chodzenia.

Idealne kijki nordic walking

Kijki do nordic walking regulują ryzyko poślizgnięcia się czy upadku. Są dobre do spacerowania, maszerowania, a nawet chodzenia po mieście. Ważne, aby było odpowiednio dopasowanie:

  • do wzrostu użytkownika,
  • do stylu chodzenia,
  • do proporcji ciała.

Do określenia idealnej długości kijów nordic walking posłuż się matematycznym wzorem: 0,68 x Twój wzrost w centymetrach. Otrzymany wynik to sugerowana, optymalna długość kijów.

Nasza oferta kijków do chodzenia

W asortymencie Kaja Sport znajdziesz uniwersalne kijki do chodzenia. Sprawdzą się one podczas marszu w każdym terenie — zarówno tam, gdzie jest płasko, jak również poza ścieżkami spacerowymi. Godne polecenia są też kijki trekkingowe na czas pieszych wędrówek po górskich szlakach.

Nasza oferta to wyłącznie solidne produkty, idealne do użytku w mieście i poza nim. Niektóre propozycje mogą być składane na czas transportu lub nawet  noszone przypięte do plecaka. Niektóre kije do nordic walking mają też opcję regulacji o kilkadziesiąt centymetrów, zatem bez trudu dopasujesz je do siebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.67 / 5.00 2338 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-17
Wszystko ok
2024-06-30
Wszystko gra!
pixel