Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego warto kupić trofeum szklane?

2020-02-05
Dlaczego warto kupić trofeum szklane?

Dlaczego warto kupić trofeum szklane?

 

Osoby odpowiedzialne za organizację wydarzeń sportowych często decydują również o doborze nagród dla najlepszych zawodników. Mogą to być puchary, medale, lub trofea wykonane ze szkła. Te ostatnie prezentują się doskonale i są jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań. Ich walory estetyczne sprawiają, że osoby je otrzymujące mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Co jeszcze sprawia, że trofea ze szkła zasługują na szczególną uwagę – o tym w dzisiejszym artykule.


 

Unikatowa forma wspomnień

 

Wygrana w zawodach sportowych to osiągnięcie, o którym warto pamiętać. Zawodnicy przygotowują się do poszczególnych wydarzeń nieraz przez wiele miesięcy, a ich trud zasługuje odpowiednie wyróżnienie. Szklane trofea to duże możliwości, jeśli chodzi o personalizację. Występują w wielu kształtach i istnieje opcja umieszczania na nich graweru z informacjami odnośnie danej imprezy i oczywiście imieniem i nazwiskiem zwycięzcy.

 

Trofea ze szkła mają imponująco długą listę zalet. Jako najważniejsze z nich warto wymienić:

 

  • możliwość wykonania projektów na zamówienie,

  • prestiżowy wygląd,

  • staranne wykonanie,

  • elegancką formę nagrody.

 

Szklane nagrody nie wyglądają banalnie. W wyraźny sposób podkreślają wagę danego wydarzenia sportowego i zachęcają zawodników do dalszego rozwoju.

 

Trofea ze szkła mogą być wręczane nie tylko sportowcom, ale także zwycięzcom konkursów dotyczących innych dziedzin. Nagrody te są na tyle uniwersalne, że mogą być wykorzystane przy okazji różnych wydarzeń, a opcja personalizacji sprawia, że zawsze będą prezentowały się w wyjątkowy sposób.

 

Szklane trofea w różnej formie

 

Szklane statuetki, figurki, puchary — wybór jest bardzo duży. Dzięki temu każdy Klient może znaleźć takie rozwiązanie, które wpisze się najlepiej w klimat danego wydarzenia i pozwoli odpowiednio uhonorować osoby, którym trofea zostaną wręczone.

 

Uwagę zwraca już samo szkło, które występuje zarówno w prostej wersji nieskazitelnej bezbarwnej tafli, jak również szkła z kolorowymi elementami albo całości barwionej w masie. Wystarczy przejrzeć naszą gamę ofertową, aby poznać mnogość możliwości.

 

Poszczególne modele różni grubość szkła, a także rodzaj personalizacji; jest to na przykład grawer laserowy bezbarwny, grawer z wypełnieniem farbą, drukowanie kolorowe w technice laserowej.

 

 

Upamiętnienie ważnych chwil

 

Trofea wszelkiego typu mają przypominać o ważnych chwilach. Każdy organizator imprezy powinien więc zadbać o to, aby jego wybór padł na te nagrody, które prezentują się w najbardziej prestiżowy sposób. W końcu im atrakcyjniejsze wyróżnienie zwycięzców, tym większa szansa, że będą oni chcieli nieustannie się rozwijać w wybranej przez siebie dziedzinie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.66 / 5.00 2267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko w porządku
2024-05-18
Wszystko zgodne z opisem .
pixel